Logo

Audi A3 1.9 TDI 77kw

Број на оглас: 3673041 | Објавен на: 22.11.2020, 19:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 3.490 €

3.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlica sostojba redovno e servisire so klima mnogu ekonomicna novi gumi
Info.072-610-740

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 veka

Потврден огласувач