Logo

Prikolka za camec

Број на оглас: 3673144 | Објавен на: 22.11.2020, 18:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Делови и додатоци

Вид на оглас: Се продава


Se prodava prikolka adaptirana za gumen camec. Prikolkata ima teleskopska racka i mnogu lesno se spusta camecot so nea. Za poveke informacija na tel :
071210821
071210821
071210821
071210821

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач