Logo

Audi A3

Број на оглас: 3673186 | Објавен на: 28.09.2020, 10:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prekrasen avtomobil so realni km donesen od uvoz so servisna istorija so novi gumi proizveden 2005 god 1.9 tdi vredi da se vidi

 Кратово

Прати Е-Маил

 Edno dete