Logo

2 ZVUCNICI 10ki / 10"

Број на оглас: 3673187 | Објавен на: 29.09.2020, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 130 €

6.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 2 zvucnici dvosistemski, bass + visokotonec, so goldmina na bass 10" i jacina od 250w i 1" visokotonec so jacina od 10w.
Komponentite se novi i ne se koristeni.

 Viktor

Потврден огласувач