Logo

KOMBAJN ZMAJ 142

Број на оглас: 3673192 | Објавен на: 21.09.2020, 13:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.600 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kombajn zmaj 142 vo odlicna sostojba mozi da se vidi vo sekoe vreme, zaedno odi i bunker za vreki

Kontakt tel:
Hristijan: 078 243 995

078 243 995

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач