Logo

Ford Fiesta

Број на оглас: 3673218 | Објавен на: 18.09.2020, 15:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.400 €

2.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford fiesta 2003 godina
benzinec klima.abs.registrirana do juli 2021.uvezena od germanija.vo odlicna sostojba redovno servisirana . Cenata ne e fiksna

Tel za kontakt 070872880 viktor

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Ile

Потврден огласувач