Logo

Se prodava stan ili zamenuva za kujca

Број на оглас: 3673237 | Објавен на: 25.09.2020, 22:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 42 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1960

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: Aleksandar Makedonski 641

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava komplet renoviran stan pred 3 godini na glavna ulica na prizemje karsi prodavnicata od penata stanot e 42m2 vo sklop na stanot sleduva i zidana garaza od 20m2 so ploca i vizba od 5m2, se zamenuva i za postara kujca samo da e na dva sprata sostojbata ne e bitna info 075600200

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач