Logo

MERCEDES E290 TD/KLIMA /reg.05.2021

Број на оглас: 3673240 | Објавен на: 17.09.2020, 01:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 290

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 3.250 €

3.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA MERCEDES E 290 TURBO DIZEL ZACUVAN ISPRAVEN ..MOTOR MENJAC PODVOZJE BEZ ZABELESKA ,ZDRAV ENTERIER ,ISPRAVNA KLIMA ,ELEKTRIKA NA 4 STAKLA ,ELEKTRIKA NA RETROVIZORI ,AL BANDASI 15 SO DOBRI GUMI ..

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 OGLAS

Потврден огласувач