Logo

Aluminiumski Komarnici / Алуминиумски Комарници

Број на оглас: 3673299 | Објавен на: 17.09.2020, 00:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Izrabotka na aluminiumski komarnici fiksni demontazni i na sarki po merka so montaza i bez montaza

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач