Logo

WiFi kamera

Број на оглас: 3673816 | Објавен на: 24.09.2020, 13:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Спецификација:
*Безжична WiFi камера
*Можете да се поврзете со камерата преку iOS / Android мобилен телефон, таблет и Windows PC
°Звучна(Слушање и зборување), може да се користи и како домофон.
°Ротира 360° преку опции на телефонот.
°Снима на мемориска картичка
°Night vision(Ноќно снимање)
°Сензор за движење и аларм
°Можност за следење од повеќе телефони

БРЗА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ПРЕКУ КАРГО!

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 .............

Потврден огласувач