Logo

Opel Tigra 1.6

Број на оглас: 3673979 | Објавен на: 21.09.2020, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Tigra

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 78 kw / 106 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 900 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Tigra 1.6 - 16 valve 116hp prv gazda
-122000km
-God: 1997
-servo
-sporski auspuf Remus (extra sound)
-centralno
-elektricni stakla
-kozni sedista
-generalka (rebrasti-zategaci-maslo-maslen filter)
-registracija zavrsena 05/20
-4 нови гуми
ПОВЕЌЕ ИНФО НА ТЕЛ: 075555543 075555543 075555543

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Igor Momirovski

Потврден огласувач