Logo

Global IPTV ( гледајте тв преку интернет )

Број на оглас: 3674005 | Објавен на: 24.11.2020, 12:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вид на оглас: Се продава


Гледајте ги сите Ex-Yu и сите светски канали било каде во светот. Листата вклучува и видеотека со голем избор на филмови и серии(Netflix, HBO, Disney, Apple TV и многу други) за сечиј вкус.
Се што ви треба е стабилен интернет.
Уреди за гледање: смарт тв, мобилен телефон, android box, mag box или компјутер.
Побарајте бесплатен тест и уверете се во квалитетот на услугата.
Пакети:

Global TV(50€)
-7€, 1 месец.
-20€, 3 месеци.
-35€, 6 месеци.
-50€, 12 месеци.

Global TV Premium(60€)

Global TV Ultra(80€)Побарајте не на WhatsApp или Viber 0038970696196

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач