Logo

Se Prodava Passat 2.0 NEUVEZUVAN

Број на оглас: 3674034 | Објавен на: 16.09.2020, 19:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 14.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pasat 2.0 140ks HIGHLINE NEUVEZUVAN
Pasatot e vo odlicna sostojba
-Registriran Cela Godina
-Napraven Golem i Mal Servis (Servesna kniska od ovlasten servis)
-4 Novi Gumi
-Nov Akomulator (start/stop)
-Tempomat
-Parking Senzori (napred/nazad)
Info na tel: 072-250-081 Mitko

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач