Logo

AUDI A6 1.9TDI 110KS 2001GOD MOZE ZAMENA

Број на оглас: 3674111 | Објавен на: 29.09.2020, 08:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.900 €

3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e pali vozi vo super sostojba so 4letni i 4 zimsli gumi.se funkcionira do poslednoto kopche

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач