Logo

Ајвар

Број на оглас: 3674156 | Објавен на: 20.09.2020, 09:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава домашен ајвар 1 тегло 250 ден. (благ/лут)
Нарачки од 1 септември
Пракаме и по карго низ македонија
тел. 078 864 541

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач