Logo

Ajvar

Број на оглас: 3674381 | Објавен на: 20.09.2020, 09:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 МКД

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


Se prodava domasen ajvar od sopstveno proizvodstvo vrven kvalitet 1 teglo 250den.
naracki na tel od 1 septemvri
Tel.078 864 541

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач