Logo

Masinanza secenje drva

Број на оглас: 3674508 | Објавен на: 18.09.2020, 15:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za secenje drva dizel

Info na tel 078404567 Risto

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Ile

Потврден огласувач