Logo

Opel Frontera 2.8tdi

Број на оглас: 3674577 | Објавен на: 19.09.2020, 17:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Frontera

Година: 1997

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.900 €

3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e vo odlicna sostojba
Ispravni deferencijali reduktor menuvac
Nema korizija
Registriran do juni 2021
Proba vo sekoe vreme
Bez zameni

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач