Logo

MI Band 4

Број на оглас: 3674591 | Објавен на: 16.09.2020, 20:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nekoristen mi Band 4

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач