Logo

Audi A3 1.9 Tdi 66kw 90ks

Број на оглас: 3674595 | Објавен на: 21.09.2020, 11:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.200 €

2.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e pali vozi reg nema nikakva maana cena 2200evra poveke info na tel 078 710 464

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Prodavac

Потврден огласувач