Logo

3.1dizel za delovi ili cel mk tabli078268198

Број на оглас: 3674712 | Објавен на: 21.09.2020, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Cherokee

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 11 kw / 15 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 111 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078268198

 Sejdo

Потврден огласувач