Logo

2.4 benzin na delovi ili cel 078268198

Број на оглас: 3674717 | Објавен на: 21.09.2020, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Santa Fe

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 11 kw / 15 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.111 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078268198

 Sejdo

Потврден огласувач