Logo

Mini bager iskopi

Број на оглас: 3675046 | Објавен на: 23.11.2020, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 220

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vrsime iskop so mini bagerche
Kanali.iskopi.temeli.bazeni i slichno
Zemjeni raboti

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 micevski

Потврден огласувач