Logo

VW Touareg TDI

Број на оглас: 3675131 | Објавен на: 22.09.2020, 21:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 128 kw / 174 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam VW Touareg vo odlicna sostojba , cuvan , redovno odrzuvan vo ovlasten servis i garaziran ..
165 XXX km so moznost za bilo kakva proverka na voziloto .. Cena po dogovor - 078 477 930

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Cocko

Потврден огласувач