Logo

Masina za shienje Singer

Број на оглас: 3675336 | Објавен на: 19.09.2020, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Prodavam stara masina za shienje Singer vo ispravna sostojba

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ilija

Потврден огласувач