Logo

Viluska so amortizeri 150cc

Број на оглас: 3675340 | Објавен на: 26.09.2020, 01:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2010

Модел: Arora

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava komplet so amortiseri eftino

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач