Logo

Revolver Nagant 1898 godina

Број на оглас: 3675451 | Објавен на: 15.09.2020, 09:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Вид на оглас: Се продава


Se prodava revolver Nagant od 1898 godina.Original.Futrola za nagant.So dozvola.Cena po dogovor.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач