Logo

X5

Број на оглас: 3675607 | Објавен на: 27.09.2020, 13:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 5.555 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


3.0d
184ks
2002g
Full oprema
Servisiran
Odlicno socuvan
Reg. 02.2021
Mozi zamena so realni ponudi
Info: 078632648

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Pece