Logo

Peugeot 206

Број на оглас: 3675977 | Објавен на: 28.09.2020, 15:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.500 €

1.600 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Peugeot 206..2000 godina..Registrirano 27.04.2021.. 2 novi gumi smeneti na 07.08.2020.. 222 000 km realni..1.9 Diesel
5 litri na 100km
Rebrasti kajsh smenet 14.09.2020
Ulje-Filtri i dr. 14.09.2020
PERFEKT ZA POCETNIJACI (55kw)
Mali zabeleshki karoseriski

 Гостивар    Општина:Маврово и Ростуша

Прати Е-Маил

 Jhonny