Logo

Honda CBR 500r abs

Број на оглас: 3676011 | Објавен на: 01.10.2020, 02:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Спортски

Година: 2019

Модел: CBR

Километри: 5000

Цена: 5.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


BG dokumenti

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ALEKSANDAR

Потврден огласувач