Logo

KASAPSKI NOZ

Број на оглас: 3676132 | Објавен на: 29.09.2020, 10:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Profesionalen KASAPSKI noz, poloven 18cm dolzina na secilo.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 srgan

Потврден огласувач