Logo

Keeway matrix

Број на оглас: 3676183 | Објавен на: 19.09.2020, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €

480 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


2006 g so prevod ispraven pali vozi servisiran 2 takten mala potrosuvacka so kufer i kaciga 530 e bez kufer i kaciga 500 e moze zamena za apn 6 nad 97 god

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 hhhhh

Потврден огласувач