Logo

Keeway matrix

Број на оглас: 3676326 | Објавен на: 27.09.2020, 18:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 480 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


2006 g so prevod 2 takten avstrisko proizvodstvo a ne kinesko servisiran mala potrosuvacka

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 hhhhh

Потврден огласувач