Logo

СТАН СО ДВЕ СПАЛНИ ВО ОХРИД

Број на оглас: 3676587 | Објавен на: 28.11.2020, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 65 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1980

Година на реновирање: 2010

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Ул. Јане Сандански

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан на ул. Јане Сандански позади дисконт Рај. Станот располага со одличен распоред, две посебни спални соби, реновирана бања и кујна, има две тераси на исток и запад, сопствен подрум и сопствена гаража
Контакт бр. 071 326 551 Наташа.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Иван

Потврден огласувач