Logo

Golf IV 1.9tdi 110ks

Број на оглас: 3677000 | Објавен на: 22.09.2020, 21:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.100 €

2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Golf IV 1.9tdi 110ks 98g registriran do 1.2021 servisiran solidni gumi klimatronik elektrika
Mozi zamena
078274995 Valentin
078274995 Valentin
078274995 Valentin

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач