Logo

Матичен млеч/ Maticen mlec

Број на оглас: 3677020 | Објавен на: 05.12.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Останато

Вид на оглас: Се продава


МАТИЧЕН МЛЕЧ 🐝🌿
Најдобриот снажен биолошки стимулатор, задвижувач на размена на материи и активатор на сите витални животни процеси, најдобриот лек за силен имунитет. ✨
5 грама-750 ден.
10 грама 1500 ден.
По нарачка правам и во комбинација со мед.
071 976 292

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач