Logo

LIENI BANDASI 14 SO GUMI

Број на оглас: 3677045 | Објавен на: 04.12.2020, 19:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 14

Ширина на бандаж: 4J

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 100

Ширина на гума: 165

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 14

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


lieni bandasi od opel astra

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 www

Потврден огласувач