Logo

Euro kuka za Mercedes ml 2000 godina

Број на оглас: 3677067 | Објавен на: 16.09.2020, 19:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 130 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Kukata e nova donesena od Germania. Komplet so elektrika I se sto sleduva za montaza.

 Гостивар

Прати Е-Маил

 elsan

Потврден огласувач