Logo

Kia Magentis 2.0 136 ks

Број на оглас: 3677335 | Објавен на: 23.09.2020, 07:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Magentis

Година: 2005

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kia Magentis 2.0 100 kw 136 ks
2005 god na bg tabli
Benzin Plin
Na benzin odlicno raboti so plinot ima problem

070721548 Dare

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 dare

Потврден огласувач