Logo

Velosiped na rasklopuvanje

Број на оглас: 3677560 | Објавен на: 16.09.2020, 18:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: 20 "

Големина на рам: Останато

Цена: 2 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Velosipedot e vo odlicna sostojba se rasklopuva kako nov

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач