Logo

Ford Transit 2.2

Број на оглас: 3677575 | Објавен на: 16.09.2020, 22:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.400 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kombeto e vo ekstra sostojba registrirano do April 8+1sediste,2 novi akomulatori servisirano

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач