Logo

Kia Picanto 1.1dizel 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Број на оглас: 3677622 | Објавен на: 22.11.2020, 15:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Picanto

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna vozna sostojba.
Motor 1.1crdi 3 cilindri dizel.
Bez klima.
Panorama sibedah
Pominati 255000km.
Smeneti predni zadni plocki.
Plateno do tabli.
Fixna Cena.

Огласи од: BABA-Podgorci

BABA-Podgorci

Струга

Станете Премиум член

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 BABA-Podgorci

Потврден огласувач