Logo

Se prodava velosiped TREK

Број на оглас: 3678133 | Објавен на: 28.11.2020, 14:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 €
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava velosiped TREK 20 brzini, 2020 godina model.
Cena 750 evra.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ardi

Потврден огласувач