Logo

GLK 320 4Matic

Број на оглас: 3678207 | Објавен на: 16.09.2020, 14:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: GLK 320

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 164 kw / 223 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 13.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GLK 320 4Matic 7G
164kw/224ks
2009 година

Цена 13900е
Тел 078366177

Вистински уникат без абсолутно никаква забелешка, Нов увоз од Италија со платени сите давачки до регистрација.
Дозволена секаква проверка!!!

Поседува х2 клуча
4х4 погон на сите тркала
F1 кожен мултифункционален волан
навигација
паркинг сензори
борд компј.
кожни седишта
двозонски климатроник
ел. подесување на седишта
ел. прозорци
ел.ретровизори со преклоп
isofix
Abs
Esp против пролизгување
халогенки
лупа ксенон
прскалки на фарови
harman/kardon озвучување
сензор за дожд
сензор за светлина

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Premium Avto (претпријатие)

Потврден огласувач