Logo

Odlicna Mazda 3 sedan

Број на оглас: 3678273 | Објавен на: 21.09.2020, 14:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 3

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.400 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mazda 3 sedan 1.6 benzin, 2004 godina, mnogu socuvana so pominati realni 170 000 kilometri. Vo cenata se vkluceni i ekstra 17ki bantasi. Vredi da se vidi... INFORMACII NA 075-277-299

 bobi

Потврден огласувач