1 / 1
mercedes C 220
3.300 €
Цената не е фиксна
3.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.01.2021 00:14

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

odlicen

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ace
Потврден огласувач
076477203
Испрати Е-маил до огласувачот