1 / 11
SHMITZ SO1
7.800 €
16.06.2021 11:18

Прилеп / Прилеп

2004 Godina Registrirana cela godina pocinkuvana sasija .prva osovina podvizna novi gumi 100% novi plocki novi jastaci top....

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
075281679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам