Logo

Sporet na drva koristen edna sezona

Број на оглас: 3678888 | Објавен на: 25.09.2020, 10:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Prodavam sporet na drva malku koristen-ekstra socuvan. Cena 10 000 den.
Telefon za kontakt: 075474372
Danka

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 Атанас

Потврден огласувач