Logo

prodavam golf 6 2012 godina dizel

Број на оглас: 3679319 | Објавен на: 16.09.2020, 21:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava GOLF 6 Zacuvan ispraven ne uvezuvan
Kolata vredi da se vidi

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 jovceski veljo

Потврден огласувач