Logo

Peugeot 106 1.5 dizel

Број на оглас: 3679358 | Објавен на: 24.11.2020, 16:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 106

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.000 €

1.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot 106 vo odlicna vozna sostojba .Proizvedeno e 2000 god motor 1.5 ekonomicno 4-5 litri potrosuvacka.Pominata registracija.Ima prostor okolu cenata samo na lice mesto,telefonski cenata e taa.Moze i zamena za drugo vozilo.Info 078 429 000

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач